שאלות ותשובות

קיבלתם הצעת מחיר לביצוע של טיפול שיניים כלשהו בארץ? אנחנו מתחייבים להוזלת העלות בשיעור של למעלה מ60%, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לשלוח אלינו צילום פנורמי ולתת לצוות שלנו להגיש לכם הצעת מחיר לאחר התייעצות עם צוות המומחים הרפואיים בחו"ל.

כמובן, מרגע הנחיתה בשדה התעופה בחו"ל ימתין לכם נהג שיקח אתכם לבית המלון שבו תשהו במהלך השהות בחו"ל. הנהג יהא זה שיסיע אתכם אל המרכז הרפואי שבו יתבצע הטיפול ואליו יתלווה מתורגמן דובר השפה אשר יסייע לכם בכל הליך הקליטה והתקשורת מול נציגי המרכז הרפואי.

כמובן שעלות הטיפול משתנה מלקוח ללקוח בעקבות הצרכים האישיים, אולם הניסיון שלנו מעיד כי עלויות הטיפול בחו"ל זולות בלמעלה מ60% מהצעת המחיר שקיבלתם בארץ. במרבית המקרים עלות טיפול שיניים מקביל בחו"ל הינה כשליש מעלות הטיפול בישראל.

כמובן, כל המרכזים הרפואיים שעימם גלובל מדיקל גרופ עובדת בשיתוף פעולה צמוד הינם מרכזים רפואיים בתי חולים ומרפאות ברמה בינלאומית המובילה בעולם, עם מכשור, ציוד וצוות רופאים מתמחה בכל ההליכים הרפואיים הדרושים. לא בכדי הפכה תורכיה כדוגמא למעצמה של תיירות מרפא!

אנו שומרים על איכות החומרים והטיפולים ולכן כלקוחות תהיה לכם אפשרות לבחור בין שתלים גרמנים לשתלים שוויצריים.

האיכות והסטנדרטים שלנו הם המובילים בענף ולכן מיד עם תום הטיפולים אתם תזכו לאחריות של 20 שנה לשתלים ו10 שנים לכתרים.

אנחנו כאן לצידכם, בארץ או בחו"ל, במסגרת הפעילות השוטפת שלנו אנו עובדים עם מרפאה מקומית בישראל שמהווה גורם רפואי תומך בכל מקרה שבו תתעורר בעיה כלשהי.