טיפולי שיניים

מי מאיתנו לא חולם על החיוך המושלם? מהיום זה פשוט וקל!

אחד מהטרנדים המובילים בשנים האחרונות הוא טיפולי שיניים אסתטיים שנועדו לסייע לנו להשיג את החיוך המושלם, דבר שאין אחת או אחד מאיתנו שלא חושב עליו. במקביל לעלייה בביקושים העלויות הכרוכות בטיפולי שיניים נמצאים בעלייה ומקשים על אנשים רבים להשיג את המימון הדרוש לכך.

למה כדאי לטוס כדאי להשיג את החיוך המושלם?

ישנם לא מעט יתרונות בצורת טיפול זה החל מהעלות הנמוכה יותר המושגת בחו"ל וכלה ברצון של מרפאות השיניים לספק את השירות המובחר עבור לקוחות זרים המגיעים במיוחד מארצות אחרות כדי לבצע את ההליכים הדרושים. השירות מסופק על ידי רופאי שיניים מומחים באיכות גבוהה ועם החומרים האיכותיים ביותר מאחר והם מעוניינים להשיג שביעות רצון בקרב המטופלים אשר עתידים לחזור לארצם ולהפוך לממליצים בקרב משפחתם וחברים.

למה לבחור בגלובל מדיקל גרופ?

חברת גלובל מדיקל גרופ מצויה בקשרי עבודה עם קליניקות ומרפאות מתמחות לטיפולי שיניים, כל זאת במטרה לספק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר ובאמצעות צמצום משמעותי של העלות שהייתה נדרשת מכם לביצוע טיפולים אלה בישראל.

במסגרת השירות שאנו מציעים בתחום תיירות המרפא לרפואת שיניים אתם יכולים לבחור בכל טיפול דרוש משיקום הפה, השתלת שיניים, שיניים תותבות, גשרים, ציפויים, הלבנות שיניים, כתרים ועוד.

השיטה המנצחת של גלובל מדיקל גרופ תלווה אתכם מרגע הפגישה הראשונה ועד לחזרה ארצה עם מעטפת שלמה של שירותים שמטרתם להפוך את המסע לחיוך המושלם לחווייתי עבורכם.

אין ספק שלעיתים קצת מרתיע להמריא לטיפול ללא ליווי של בן משפחה ולכן אצלנו המלווה ישלם רק בעבור הטיסות כאשר השהייה שלו לצידכם עלינו! מרגע הנחיתה בשדה התעופה ימתין לכם נהג שיסיע אתכם לבית המלון ובהמשך השהייה יסיע אתכם לטיפולים וחזרה. כדי שהשפה לא תהווה מחסום ילווה אתכם מתורגמן שיהפוך את התקשורת ביניכם ובין המרכז הרפואי לנוחה ופשוטה יותר. אנחנו בגלובל מדיקל גרופ חשבנו על הכל ונשמח לספק לכם את מעטפת השירותים המתקדמת והמובילה בישראל בתחום תיירות המרפא.

מהפגישה הראשונה ועד להשגת התוצאה הרצויה, אנחנו כאן בשבילכם!

קיבלתם הצעת מחיר גבוהה ממרפאה ישראלית? צרו איתנו קשר וביחד נבנה עבורכם את המסלול המתאים ביותר אשר יספק לכם את הטיפול האיכותי ביותר לצד הוזלת עלויות משמעותית שיכולה להגיע לשליש מהמחיר שקיבלתם בארץ. אנו נשמח ללוות אתכם, למצוא עבורכם את הפתרון המושלם לצרכים האישיים שלכם ולהיות לצידכם עד לסיום הטיפול בהצלחה.