טיפולים אסתטיים והשתלות שיער

מהיום לא צריך להסתיר או לכסות את הבעיה, אנחנו במדיקל נסייע לכם להיפתר ממנה!

במשך שנים אתם מתמודדים עם בעיה אסתטית שפוגעת בביטחון ובדימוי הגוף שלכם, מנסים להתמודד עם משקל עודף ללא הצלחה? מהיום לא צריך יותר לכסות את הבעיה, גלובל מדיקל גרופ תשמח להוביל אתכם בדרך להגשמת החלום.

החברה מצויה בקשרי עבודה עם בתי חולים ורופאים המתמחים בניתוחים אסתטיים, כל זאת במטרה לספק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר ובאמצעות צמצום משמעותי של העלות שהייתה נדרשת מכם לביצוע טיפולים אלא בישראל. במסגרת השירותים שלנו תוכלו להנות ממגוון נרחב של ניתוחים פלסטיים, כגון ניתוחי אף, הגדלת/הקטנת/הרמת חזה, ניתוח בריאטרי, מתיחת בטן, וטיפולים אסתטיים כגון טיפולים שנועדו לסייע בהתמודדות עם השמנת יתר, צלוליט, טיפולי לייזר להעלמת צלקות, שיעור יתר, פיגמנטציה, בוטוקס ועוד.

 

השתלות שיער

החיפוש אחר פתרונות אפשריים לאיבוד שיער אינו חדש, אך פריצת הדרך בשנים האחרונות היא בעיקר בתיירות המרפא שהתפתחה מאוד והובילה לפתרון זול משמעותית כאשר טורקיה היא המובילה הבינלאומית והפכה למעצמה, עם מרכזים רפואיים המטפלים באלפי מטופלים מכל העולם בכל חודש.

טיסה קצרה בדרך להגשמת החלום

כיום, אנו יכולים להציע לכם במסגרת השירותים שלנו בחברת גלובל מדיקל גרופ טיסה קצרה לאחת ממדינות אירופה והגשמת החלום האישי שלכם מבחינת טיפול אסתטי בבעיה שכעת משפיעה לבטח על הביטחון העצמי והמעורבות החברתית שלכם. כיום לא צריך עוד להתבייש או להסתיר, אלא לפנות ולמצוא את הפתרון המותאם לבעיה שלכם תוך כדי עמידה בתקציב שיש ברשותכם לשם פיתרון הבעיה.

למה לבחור בגלובל מדיקל גרופ?

אנו נשמח לספק לכם פתרון איכותי המבוסס על מרפאות מתמחות המשלבות טיפולים במכשור הטכנולוגי המתקדם בעולם ועל רופאים מומחים בעלי ידע, ניסיון וותק של שנים רבות. שיוכלו להעניק לכם את הטיפול הנדרש המגיע לכם.

השיטה המנצחת של גלובל מדיקל גרופ תלווה אתכם מרגע הפגישה הראשונה ועד לחזרה ארצה עם מעטפת שלמה של שירותים שמטרתם להפוך את המסע לחווייתי עבורכם.

אין ספק שלעיתים קצת מרתיע להמריא לטיפול ללא ליווי של בן משפחה ולכן אצלנו המלווה ישלם רק בעבור הטיסות כאשר השהייה שלו לצידכן עלינו! מרגע הנחיתה בשדה התעופה ימתין לכם נהג שיסיע אתכם לבית המלון ובהמשך השהייה יסיע אתכם לטיפולים וחזרה. כדי שהשפה לא תהווה מחסום ילווה אתכם מתורגמן שיהפוך את התקשורת ביניכם ובין המרכז הרפואי לנוחה ופשוטה יותר. אנחנו בגלובל מדיקל גרופ חשבנו על הכל ונשמח לספק לכם את מעטפת השירותים המתקדמת והמובילה בישראל בתחום תיירות המרפא.

לצידכם עד להשגת התוצאה הרצויה

החברה עומדת לרשותכם בכל עת ונציגיה ישמחו לפגוש אתכם לייעוץ ראשוני ללא התחייבות כלשהי מבחינתכם.