מימון

מהרגע שתפגשו את תכנית המימון הייחודית שלנו תבינו שכסף לא יהווה מכשול בדרך להגשמת החלום!

המחירים של טיפולים רפואיים ואסתטיים התייקרו מאוד בשנים האחרונות, ולכן עלויות אלה יכולות לגרום לאנשים לוותר על החלום ולמנוע מהם להשיג את הטיפול שלו הם ראויים.

עליכם להבין כי אינכם לבד בחוויה הזו, בכל יום מחדש ברחבי העולם אנשים הבוחרים באופציה זו פונים לשם קבלת מימון שיסייע להם לצלוח את התהליך.

האושר שלכם, המשימה שלנו!

גלובל מדיקל גרופ שמה לעצמה כמשימה לסייע לכל אדם להגשים את החלומות Global Medical Group מציעה אפשרויות מימון מותאמות באופן אישי לכל לקוח עם פריסת תשלומים והחזר חודשי שבו תוכלו לעמוד, מאחר ואנו מבינים את מכלול הצרכים בדרך להגשמת החלום ההלוואה שתקבלו דרכנו תכסה לא רק את עלות הטיפולים כי אם את כל העלויות הכרוכות בטיסות ובשהייה בחו"ל.

ברור לנו כי בחירת הטיפול הדרוש והתקציב לשם השלמת הפעולה אינן החלטות פשוטות, לכן במסגרת השירות המוצע החברה תספק הלוואות בתנאים הטובים ביותר. באמצעות המימון הדרוש תוכל גלובל מדיקל גרופ להבטיח כי תזכו לטיפול ברמה הגבוהה ביותר מבלי להתפשר גם כאשר הוא יתבצע בחו"ל.

נציגי החברה עומדים לרשותכם בכל עת וישמחו לפגוש אתכם לייעוץ ראשוני ללא התחייבות כלשהי ולהציג בפניכם את תוכנית המימון הייחודית שלנו.